Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо прийняття Положення про громадський бюджет в Більшівцівській селищній територіальній громаді

Найменування організатора громадського обговорення –  Більшівцівська селищна рада. 

Мета: залучення громадськості до розподілу коштів Більшівцівської селищної територіальної громади, яка спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямків використання бюджетних коштів, взаємодії Більшівцівської селищної ради та мешканців громади для прийняття рішень та надання можливості для вільного доступу до інформації  а також забезпечення відкритості та прозорості діяльності Більшівцівської селищної ради та її виконавчих органів.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів № 996 «Про забезпечення участі у громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03 листопада 2010 р. запрошуємо Вас долучитися до громадського обговорення щодо прийняття Положення про громадський бюджет в Більшівцівській селищній територіальній громаді.

Провести громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмові чи усній формі, надсилаються на електронну пошту bilsrada@ukr.net із зазначенням прізвища,  імені та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Окрім того, 23 липня 2024 року о 14:00 год., з метою врахування думки жителів Більшівцівської селищної територіальної громади, в приміщенні адмінбудинку селищної ради (вул. Майдан Вічевий, 1, селище Більшівці) відбудеться громадське обговорення щодо прийняття Положення про громадський бюджет в Більшівцівській селищній територіальній громаді.

До участі в обговоренні запрошуються мешканці Більшівцівської селищної територіальної громади у термін з 01 липня 2024 року по 31 липня 2024 року.

 

Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення щодо прийняття Положення про громадський бюджет в Більшівцівській селищній територіальній громаді буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Більшівцівської селищної ради протягом двох тижнів після прийняття рішення за результатами обговорення.

 

 

 

 

ПОДІЛИТИСЬ: