Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Відбулася нарада директорів шкіл Більшівцівської громади

З ініціативи відділу освіти, охорони здоров’я, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Більшівцівської селищної ради, відбулася нарада для директорів шкіл Більшівцівської ТГ- пише “Більшівцівська ратуша”
Під час зустрічі обговорили завершення 2020-2021 навчального року. Отож, останній дзвоник на урочистій лінійці пролунає у школах громади 29 травня.
Також в ході наради акцентовано увагу на нові пункти у законодавстві про загальну освіту, нормативно-правове забезпечення завершення 2020-2021 навчального року. Директори шкіл обговорили й правила поведінки здобувачів освіти у закладах освіти, зокрема торкнулись теми булінгу й безпечного інтернету. Не оминули увагою й господарчі питання: про ліцензування закладів освіти; укладення строкових договорів із вчителями та пенсіонерами; створення і наповнення вебсайтів закладів освіти. В рамах зустрічі присутні обговорили організаційні моменти проведення ЗНО.


Питання про оздоровлення дітей під час літніх канікул та роботу пришкільних таборів поки що в розробці.
На завершення наради очільниця відділу Лідія Крупа подякувала колегам за роботу, й побажала гідно завершити навчальний рік.
Тетяна Зарецька

ПОДІЛИТИСЬ: