Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення Більшівцівської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів  територіальної громади Більшівцівської селищної ради»

    Відділ економічного розвитку, інвестицій та проектної роботи Більшівцівської селищної ради відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Більшівцівської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів  територіальної громади Більшівцівської селищної ради»

          Регуляторний акт розроблений на виконання та з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003   №1160-ІV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308, зі змінами; відповідно до статей 30, 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та ст. 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

Метою цього регуляторного акту є упорядкування благоустрою та підтримання екологічної чистоти і порядку на території селища та населених пунктів, встановлення законодавчо врегульованих прав і обов’язків та підвищення відповідальності керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності та громадян, для забезпечення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.

        Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Більшівцівської селищної ради в мережі Інтернет https://bilshivcivskagromada.if.gov.ua.

        Базове відстеження буде здійснено до дня набрання чинності регуляторного акту, повторне відстеження буде проведено у ІІІ кварталі 2023 року.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту Більшівцівської селищної ради приймаються в письмовому або в електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня його публікації на адресу відділу економічного розвитку, інвестицій та проектної роботи Більшівцівської селищної ради, що знаходиться за адресою: Вічевий Майдан, 1, смт. Більшівці та електронну адресу його розробника – econombilrada@meta.ua, bilsrada@ukr.net

 

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ території  територіальної громади Більшівцівської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської  області (ПЕРЕГЛЯНУТИ)

 АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення Більшівцівської селищної ради «Про правила благоустрою території територіальної громади Більшівцівської селищної ради» (ПЕРЕГЛЯНУТИ)

 

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

ПОДІЛИТИСЬ: