Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Позбудься нелегальної зброї

Сектор контролю за обігом зброї Івано-Франківського районного управління поліції ГУНП в Івано-Франківській області нагадує про дотримання правил поводження зі зброєю!
Мати зброю – це дуже велика відповідальність, тому правила поводження з нею повинен знати і пам’ятати кожен її власник, адже їх порушення становить небезпеку для оточення.
Придбати мисливську гладкоствольну зброю мають право громадяни України, які досягли 21-річного віку, а мисливську нарізну зброю – 25-річного віку. Крім того, з 18 років можна придбати холодну та пневматичну зброю.
📌Звісно, придбати та зберігати зброю можна тільки після отримання відповідного дозволу в органах поліції.
📌Придбану зброю протягом десяти днів необхідно зареєструвати в поліції за місцем проживання власника й отримати дозвіл на її зберігання та носіння.
📌Необхідно пам’ятати, що зберігання зброї без дозвільних документів – це кримінальне правопорушення.
📌Відповідальність за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачена статтею 263 Кримінального Кодексу України
📌Зброя та боєприпаси до неї повинні зберігатись тільки в спеціально відведеному для цього місці – металевому ящику або сейфі, спеціально виготовленому для зберігання зброї, за місцем постійного проживання.
📌У разі втрати зброї власник зобов’язаний негайно повідомити про це до поліції за місцем встановлення факту втрати зброї та за місцем перебування її на обліку.
📌З приводу питань оформлення, видачі дозволів і перерєстрації дозволених видів зброї звертайтеся за адресою: вул. Бельведерська 32, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківське РУП ГУНП в Івано-Франківській області
ПОДІЛИТИСЬ: