Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Герої не  вмирають. Вони  просто  перестають  бути поруч. Відлітають… Тихенько і не попрощавшись. Можливо тому  що не  збирались помирати. Мали  плани, хотіли любити, народжувати дітей, навчатись , працювати, радіти життю. Не судилось… Стають зірками в  небі. Янголами-охоронцями.

Відійшов у вічність ще один захисник миру, правди та справедливості, Грицьків Роман Ярославович 07.06.1980р.н. житель  села Нові  Скоморохи Більшівцівської територіальної  громади, який віддав своє життя заради того, щоб могли жити інші .

Мужній воїн, справжній патріот, чудова людина, люблячий батько , чоловік та син  – назавжди залишиться у пам’яті тих, хто мав честь його знати. Вклоняємося герою доземно! Безмежна шана його подвигу, повага поклику його шляхетного серця, адже Роман не зміг залишитися осторонь від страшної біди, що принесли російські нелюди на нашу рідну землю. Нехай Бог упокоїть його світлу душу, дасть розраду безутішним рідним та близьким. Більшівцівська територіальна  громада сумує  разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.
       Нехай душа загиблого Романа знайде вічний спокій…
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

 

 

 

ПОДІЛИТИСЬ: