Відкриття пейнтбольного майданчика!

ГО «ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ “СМЕРЕКА”» успішно відкрила новий пейнтбольний майданчик — простір для активного відпочинку, командної взаємодії та патріотичного виховання молоді.

Щиро дякуємо Карітасу за участь у реалізації проєкту та голові селишної ради Василю Саноцькому за всебічну підтримку й сприяння в його створенні.

Разом ми створюємо можливості для розвитку громади, підтримки ветеранів та зміцнення єдності. Дякуємо всім, хто долучився до цієї важливої події!

💙💛 Слава Україні!