Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Звітуємо про результати нашого дослідження з використання інструментів комунікації та відкритого управління в нашій громаді!

Протягом останніх двох тижнів ми проводили опитування серед мешканців нашої громади, щодо того, які інструменти відкритого управління їм найбільше бажано бачити у нашій роботі. Результати опитування виявили два очевидних фаворити:

Громадський бюджет

Онлайн опитування

Ці два інструменти отримали найбільшу підтримку від наших мешканців, що свідчить про їх важливість і необхідність для подальшого розвитку нашої громади.

Після обговорення результатів ми плануємо створити робочу групу, яка буде працювати над розробкою положень щодо впровадження цих інструментів. Робоча група буде залучати зацікавлених мешканців, експертів та представників влади з метою розробки ефективних та прозорих механізмів використання громадського бюджету та організації онлайн опитувань.

Після завершення роботи робочої групи планується внесення розроблених положень до розгляду на наступній сесії селищної ради з метою їх прийняття та підтримки.

Ми вдячні всім мешканцям, які взяли участь у опитуванні, а також за вашу підтримку та зацікавленість у розвитку нашої громади. Разом ми зробимо наше селище кращим місцем для життя!

Місцева ініціатива «Open Access: Bilshivtsivska community» виконується в рамках Грантової Угоди з Офісом Ради Європи в Україні як частина проєкту «Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні», що реалізується Конгресом в рамках Плану дій Ради Європи для України «Стійкість, відновлення та відбудова» на 2023-2026 роки.

ПОДІЛИТИСЬ: