Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Затверджено програму «Бюджет участі» на 2022 рік

Рішенням №1743 від 17 грудня 2021 року депутати селищної ради Затвердили цільову програму «Бюджету участі» Більшівцівської територіальної громади на 2022 рік.
Цільова програма «Бюджет участі Більшівцівської територіальної громади» встановлює та регулює систему взаємодії влади Більшівцівської ТГ та жителів громади щодо реалізації проектів за рахунок коштів бюджету Більшівцівської селищної ради ТГ.
Згідно з рішеннм, цьогоріч на цю Програму буде виділено 100 тисяч гривень. До вашої уваги пункти із рішення:
«1.7 Бюджет участі Більшівцівської ТГ на 2022 рік складає 100 000 грн, а саме смт Більшівці та с.Слобідка-Більшівцівська – 20 тис грн., Дитятинський старостинський округ – 20 тис грн.,Новоскоморохівський старостинський округ – 20 тис грн., Кінашівський старостинський округ – 20 тис грн., Кукільницький старостинський округ – 20 тис грн..
1.8 Загальний обсяг Бюджету участі визначається Більшівцівською селищною радою на відповідний рік згідно цільової програми «Бюджет участі у Більшівцівській ТГ». Відповідно до бюджетних надходжень, Бюджет участі щороку може збільшуватись.
1.9 Розмір одного проекту не повинен перевищувати 20 000 (двадцять тисяч) грн. Відповідно до бюджетних надходжень максимальний розмір коштів на один проект щороку може збільшуватись».
З повним текстом рішення можна ознайомитись на офіційному сайті Більшівцівської селищної ради у розділі «Нормативні документи-Рішення сесії».
Бюджет участі (партиципаторне бюджетування) – це процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, направлений на залучення жителів, які постійно проживають у межах Більшівцівської ТГ до прийняття рішень щодо розподілу частини бюджету Більшівцівської селищної ради ТГ, залучення їх до участі у бюджетному процесі та надання можливості вільного доступу до інформації, а також забезпечення відкритості та прозорості діяльності Більшівцівської селищної ради ТГ
Наш кор.

ПОДІЛИТИСЬ: