Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Заступник селищного голови Марія Бойчук представляє Більшівцівську громаду в складі делегації у гміні Турава у Польщі

Метою цієї поїздки є вивчення досвіду створення та функціонування добровільних пожежних команд. Зокрема, в рамках візиту протягом 26-31 травня заплановано відвідати низку навчальних семінарів на тему “Міжнародне співробітництво у сфері розвитку добровільних пожежних команд: Польща, Чехія, Україна”, а також – практичних екскурсій.

Протягом перших двох днів делегація ознайомилася із практичним досвідом роботи добровільних пожежних команд, а також відвідала масштабний захід «Національна проща вогнеборців Польщі 2023» в місті Ченстохова. Раз в п’ять років пожежники з усієї Польщі з’їжджаються до базиліки Ясна Гора, де під керівництвом головного Єпископа Польщі проводять Богослужіння за всіх рятувальників цієї країни.

Окрім цього, вивчили досвід роботи добровільної пожежної команди у селищі Осовєц. Вражає організованість роботи, відданість добровольців та матеріально-технічна забезпеченість.

Участь у навчальній поїздці відбувається в межах підписаного у лютому цього року Меморандому про співпрацю у створенні добровільних пожежних команд між Добровільною Пожежною Командою в Кдлубі Туравському Опольського воєводства Республіки Польща та 5-ма громадами Івано-Франківської області: Бурштинською, Більшівцівською, Дубівецькою, Єзупільською та Букачівською.

ПОДІЛИТИСЬ: