Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Заходи в Більшівцівській селищній раді

13 жовтня 2021 фахівці Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Майя Лашків та Ірина Тейсар відвідала Більшівцівську селищну  раду . Даний виїзд був приурочений Європейському Дню протидії торгівлі людьми та відбувся за участі головного спеціаліста Галицького бюро правової допомоги Ольги Гелемей.

Мета – донести жителям громади інформацію про проблеми, з якими люди стикаються при виїзді та працевлаштуванні за кордоном, яким чином потрібно діяти, аби не стати жертвою шахраїв та сучасних работорговців,

Фахівець з профорієнтації районної філії М.Лашків надавала профінформаційні та профконсультаційні послуги та намагалась якнайбільш ширше розповісти жителям громади про послуги, які надає філія. Особливу увагу було звернено на електронні сервіси, якими можна скористатись на сайті державної служби зайнятості, як створити «Персональний кабінет шукача роботи» та пройти тестування на «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри». Також  учасники дізнались про те, які навчальні онлайн курси можна пройти на «Освітньому порталі» служби зайнятості.

Фахівець відділу взаємодії з роботодавцями І.Тейсар провела попереднє анкетування кандидатів на працевлаштування, поінформувала мешканців громади про ринок праці району, актуальні вакансії, а також надала індивідуальні консультації щодо законодавства з питань зайнятості населення.

 

                                     Галицька районна філія Івано-Франківського ОЦЗ

ПОДІЛИТИСЬ: