Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

З відповідальними за організацію харчування в школах Івано-Франківської громади обговорили норми чинного законодавства

08 лютого 2023 року  на базі ліцею № 3 відбулася нарада з відповідальними за організацію харчування в закладах загальної середньої освіти Івано-Франківської міської громади.

В нараді, що була організована Департаментом освіти на  науки Івано-Франківської міської ради, взяли участь спеціалісти Івано-Франківського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Присутнім було доведено до відома нормативно-правові акти щодо організації харчування дітей в освітніх закладах, принципи здорового харчування, норми споживання харчових продуктів, вимоги до зберігання, використання та дотримання технологічного процесу приготування страв тощо.

Більш детально розглянуто вимоги Постанови КМУ №305 від 24.03.2021р. «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», примірного чотиритижневого сезонного меню.

Учасників наради ознайомлено з вимогами щодо необхідності проходження періодичних медичних оглядів працівників та проведення лабораторно-інструментальних досліджень: води на мікробіологічні та фізико-хімічні показники, змивів на БГКП, обідів на калорійність, харчових продуктів на мікробіологічні та фізико-хімічні показники.

   

ПОДІЛИТИСЬ: