Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Яка категорія осіб шукає роботу в службі зайнятості Прикарпаття?

«На початку червня 2021 року послуги обласної служби зайнятості отримували 11,3 тис. осіб, які мали статус безробітного, що на 28,8% менше, ніж на відповідну дату минулого року», – зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

 

 

Серед них за статтю переважають жінки – 64%, за віковими групами найбільше, а це 43% – зареєстровані безробітні у віці понад 45 років.

 

 

А яка ситуація за рівнем освіти: 56% зареєстрованих безробітних мали вищу освіту, 30% – професійно-технічну, 14% – загальну середню освіту.

 

 

За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають працівники:

 

 

•             сфери торгівлі та послуг – 18% (продавець, кухар, соціальний робітник, охоронник, молодша медична сестра, бармен);

 

 

•             службовці та керівники – 17% (директор малої торговельної фірми, менеджер (управитель),  менеджер із збуту, головний бухгалтер, начальник відділу, менеджер з реклами); 

 

 

•             робітники з обслуговування устаткування та машин – 14% (оператор котельні, водій автотранспортних засобів, оператор заправних станцій, тракторист).

 

 

•             фахівці – 12% (бухгалтер, сестра медична, агент рекламний, вихователь, фахівець, представник торговельний, експедитор);

 

 

•             професіонали – 12% (спеціаліст державної служби, вчитель закладу загальної середньої освіти, економіст, юрист, фахівець із соціальної роботи).

 

 

Дивіться детальніше в інфографіці.

 

 

Слід зауважити, що служба зайнятості пропонує тільки вакансії з офіційним працевлаштуванням, оскільки легальна трудова діяльність є вигідною як роботодавцеві, так і найманому працівникові.

 

 

Ви роботодавець та шукаєте працівників? З інформацією про професійно-кваліфікаційний склад безробітних можете ознайомитись за посиланням https://ifr.dcz.gov.ua/userSearch/resume?fbclid=IwAR3kwENB6UkIbCWx10TouhG59rR5vYiPlfofT4Lmx_F8TMho_SvNbkqlaMo.

 

 

Відділ інформаційної роботи

 

Івано-Франківського обласного

 

 центру зайнятості

 

 

вул. Деповська, 89 а

 

 

м.Івано-Франківськ,

 

 

76002

 

 

(0342) 755614

 

 

(097) 7030730

 

 

ПОДІЛИТИСЬ: