Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Василь Саноцький взяв участь у засіданні круглого столу

Більшівцівський селищний голова Василь Саноцький теж взяв участь у засіданні круглого столу, котре відбулося у Івано-Франківську

13 серпня, за ініціативи голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук, відбулося засідання «круглого» столу «Відкритий діалог між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування».
Його метою стало обговорення проблемних питань, з якими стикаються територіальні громади, а також налагодження тісної взаємодії між різними органами влади. Участь у засіданні взяли голова обласної ради Олександр Сич, народні депутати України, голови районних державних адміністрацій та територіальних громад Прикарпаття.
«Сьогодні я хочу задекларувати новий формат співпраці між органами державної влади та органами місцевого самоврядування, – підкреслила керівниця області. – Ми відкриті до конструктивного діалогу, щоб допомогти територіальним громадам стати успішними та фінансово спроможними. Переконана, що живе спілкування із громадами дасть дієвий результат, сприятиме реалізації ними розвиткових проєктів у громадах, наповненню їх бюджетів, наданню якісних послуг жителям.

Йшлося також про наповнення бюджетів територіальних громад. Наголошувалося, що за січень-липень поточного року планові показники наповнення місцевих бюджетів виконано на 104,5 відсотків. Додатково громади залучили 161 мільйон фінансового ресурсу. Однак 18 територіальних громад не виконали планові показники наповнення бюджетів.

Зазначалося, що сприяти вирішенню проблемних питань буде Офіс децентралізації, який діятиме при обласній державній адміністрації. Саме тут надаватиметься фахова методична та юридична допомога для громад.

ук

ПОДІЛИТИСЬ: