Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Ухвалено програму перспективи агропромислового комплексу та розвитку сільських територій

На минулій сесії депутатів Більшівцівської селищної ради була ухвалена «Програма перспективи агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Більшівцівської ТГ на 2022-2025 роки».

У програмі йдеться про те, що вона дасть можливість
«-підвищити рівень рентабельності виробництва сільськогосподарської продукції господарств за рахунок запровадження ресурсозберігаючих технологій та збільшення обсягів виробництва;
– покращення матеріально-технічної бази господарств;
– створення та функціонування ринкової інфраструктури».
На втілення цієї програми планують виділяти 165 тисяч гривень щорічно, а її метою є створення організаційно-еконо­мічних умов для ефективного соціально-спрямованого розвитку аграрного сектору, стабільного забезпечення населення якісною та безпечною вітчизняною сільськогосподарською продукцією та підприємств переробної промисловості сировиною, насичення внутрішнього і нарощування обсягів експорту на світовому ринку сільськогосподарської продукції та продовольства.

Основною метою програми «Поліпшення малопродуктивних земельних угідь у 2022-2024 роках на території Більшівцівської ТГ» є «cистематичне знищення агротехнічним, механічним та хімічним способом борщівника Сосновського не допускаючи утворення, дозрівання та висипання насіння. Вздовж доріг, по берегах річок, сіножатях та пасовищах борщівник необхідно своєчасно знищувати, як механічно – підрізаючи стебло на глибині 8-12 см, так і локально обприскуючи листя Раундапом чи іншими гербіцидами на основі гліфосату». На цю програму за три роки планують виділити 150 тисяч гривень.

ПОДІЛИТИСЬ: