Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Спеціалісти Держпродспоживслужби донесли до представників Верхнянської сільської громади вимоги безпечного застосування пестицидів

19 квітня 2021 року спеціалісти Калуського управління та управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели робочу зустріч з головою, старостами сіл Верхнянської сільської громади, представниками сільгосппідприємств, які працюють на землях громади та керівництвом спілки пасічників Калущини.

В ході роботи увагу присутніх було загострено на питанні запобігання отруєння бджіл засобами захисту рослин. Рекомендовано керівникам сільгосппідприємств разом із старостами сіл створити групи у Viber із залученням широкої кількості мешканців, пасічників для постійного їх інформування про початок та місця застосування  пестицидів; висвітлено основні вимоги інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин.

Крім того, надано роз’яснення суб’єктам господарювання щодо їх обов’язку повідомляти мешканців сіл та керівництво громади про запланований час та місце застосування пестицидів, наголошено на потребі постійного діалогу і комунікації між пасічниками та аграріями, що є запорукою здоров’я бджіл та рослин.

 Також на зустрічі піднімались питання весняної ревізії пасік та обробки бджолородин; реєстрації  операторів ринку харчових продуктів; алгоритму розгляду скарг споживачів про порушення їх прав, відповідно до вимог чинного законодавства у сфері захисту прав споживачів.

 

 

ПОДІЛИТИСЬ: