Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ВІТАЄМО!

Селищний голова, виконавчий комітет та апарат Більшівцівської селищної ради щиро вітають із Днем народження:

Травень

Кружинську  Ірину  Василівну  Головного  спеціаліста  відділу   земельних ресурсів та  просторового  планування  02.05. 1979
Перегінець  Ольгу Василівну Адміністратора  ЦНАП 02.05. 1979
Сухоребську Галину Йосифівну завклубом с. Кукільники 02.05.1989
Нечесну Тетяну  Степанівну діловода с.  Нові Скоморохи, Старі  Скоморохи, Підшумлянці 09.05. 1980
Афтанаса  Богдана Олексійовича депутата селищної ради 12.05.1990
Шикету  Ольгу  Петрівну завклубом с. Нараївка 15.05.1959 
Крупу  Лідія  Федорівну Начальника відділу  освіти, охорони  здоров’я, культури, туризму та  зовнішніх  зв’язків 18.05.1957
Бук  Надію  Дмитрівну діловода с. Кукільники, с.Загір’я-Кукільницьке 27.05.1965
Бігановську  Олександру Михайлівну Головного спеціаліста  відділу   соціального захисту населення 27.05.1987
Вітовську  Олександру  Іванівну секретаря  ради 29.05.1967

Квітень

Вилку  Василя Степановича депутата  селищної ради  07.04.1963р
Товсту Ганну  Романівну  Старосту Новоскоморохівського старостинського  округу  17.04.1973
Луцишин  Ніну Теодозівну  завклубом с. Поділля 18.04.1966
Станіславського  Миколу Михайловича  депутата  селищної ради 25.04.1979
 Бартків  Ігора Львовича прибиральника селищної ради 26.04.1966
Межеріцьку  Марію Дмитрівну завідуючу  будинку культури с. Кінашів 26.04.2022
Ліуша Володимира  Івановича     депутата  селищної ради 28.04.2022

 

  БЕРЕЗЕНЬ
Дрибуленду  Світлану Миронівну завідуючу клубом с. Яблунів
Белей  Любов  Корнелівну  прибиральника селишної  ради

  ЛЮТИЙ  
Багиру Марію Михайлівну Діловода  села Поділля 02.02.1960
Перегінець Галину Ярославівну Зав. бібліотекою с. Кінашів 02.02.1968
Саноцького  Василя  Павловича  селищного голову 03.02.1959
Худин  Тетяну Володимирівну бібліотекаря смт.Більшівці 05.02.1987
Білас Любов  Євгенівну директора будинку культури с.Дитятин 07.02.1968
Зорій Ірину  Богданівну Головного спеціаліста відділу економічного   розвитку , інвестицій та проектної роботи 10.02.1991 
Каратник  Ірину  Степанівну начальника відділу  земельних ресурсів та просторового планування 13.02.1983
Назаркевича  Миколу  Володимировича члена виконавчого комітету 24.02.1989
Гавриша  Василя  Васильовича  депутата  селищної ради 28.02.1964
Гушуляк Михайла Ярославовича  депутата  селищної ради 28.02.1964

   СІЧЕНЬ

Остяка Юрія Михайловича Старосту Кукільницького старостинського округу 01.01.1953
Костів Олександру Петрівну Керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету 03.01.1962
Завірача Василя Петровича Члена виконавчого комітету 06.01.1955
Боднар Ірину Іванівну депутата селищної ради 09.01.1982
Макар Марію Василівну зав.клубом с. Нові Скоморохи 11.01.1987
Костецьку Любу Миколаївну Начальника відділу фінансів 12.01.1975
Матейка Дмитра Федоровича депутата селищної ради 17.01.1968
Созанську Наталію Ярославівну головного спеціаліста відділу фінансів 24.01.1969
Бойчук Марію Григорівну Заступника селищного голови 25.01.1972
  Грудень  
Маслій Наталію Михайлівну  головного  спеціаліста відділу освіти, охорони здоров’я, культури, туризму та  зовнішніх зв’язків 03.12.2021
Бандуру  Ольгу  Романівну зав.бібліотекою смт. Більшівці  04.12.1972
Іжицького  Богдана Богдановича  директора КНП “Більшівцівська  міська лікарня” 04.12.1968 
Федаш Софію Михайлівну діловода села Нараївка 5.12.1970
Зорія Романа Михайловича депутата селищної ради  17.12.1984
Клюбу Миколу  Дмитровича старосту Дитятинського старостинського округу  21.12.1986
Кіндрата Володимира  Васильовича депутата селищної ради  29.12.1976

 

ЛИСТОПАД

Матейко Олександру Миколаївну  діловода  села  Жалибори  06.11.2021 
 Стасюк Надію Мирославівну Головного спеціаліста  відділу бухгалтерського обліку 26.11.1966
Івасишина  Григорія  Михайловича  члена виконавчого комітету  29.11.1956
Мартинів  Галину Степанівну Головного спеціаліста  відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи  29.11.1990

ЖОВТЕНЬ

Габ’яка Степана Михайловича Члена виконавчого комітету 05.10.1972
Мегас  Галину  Іванівну Начальника відділу бухгалтерського обліку 06.10.1972
Грибик Юлію  Богданівну депутата селищної ради 06.10.1984
Грибик  Наталію  Григорівну депутата селищної ради 18.10.1967
Януша  Володимира  Миколайовича Члена виконавчого комітету 18.10.1962
Барчука  Володимира  Васильовича Державного  реєстратора 20.10.1988
Кучму  Анастасію Йосипівну діловода села Яблунів 24.10.1965
Маслій  Наталію Михайлівну директора  Народного дому смт. Більшівці 24.10.1979
Конюк Мирославу Михайлівну депутата селищної ради 25.10.1975
Броняковську Марію Михайлівну бібліотекаря с. Загір’я-Кукільницьке 28.10.1953
Бекіш Наталію  Петрівну бібліотекаря с. Слобідка 28.10.1989

СЕРПЕНЬ

Гнатишин Євгенію Миронівну Діловода с. Кінашів 01.08.1962
Шкабрій Оксану Петрівну Головного спеціаліста служби у справах дітей 03.08.1985
Сватика Степана Орестовича Директора дитячої школи мистецтв Більшівцівської с/р 03.08.1963
Шевела Тетяна Миколаївна Зав.клубом с. Старі Скоморохи 05.08.1959
Довган Тетяна Петрівна Начальник відділу надання соціальних послуг 18.08.1979
Гладковського Юрія Володимировича Депутата Більшівцівської ТГ 20.08.1978
Николин Оксану Михайлівну Начальника відділу організаційного забезпечення, документообігу , кадрової  та правової роботи 21.08.1983

Липень

Білущака Івана Мироновича Депутата Більшівцівської ТГ 01.07.1975
Гой Марію Миколаївну Бібліотекаря с. Жалибори 02.07.1958
Дичковську Наталію Миколаївну Бібліотекаря с. Кукільники 04.07.1972
Сухоребську Марію Михайлівну Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку 06.07.1960
Горбачевську Ганну Іванівну Депутата Більшівцівської ТГ 11.07.1992
Вільчик Лідію Мирославівну Адміністратора ЦНАПу 16.07.1985
Салигу Василя Дмитровича Депутата Більшівцівської ТГ 17.07.1965
Бочковську Ольгу Миколаївну Зав.клубом с. Курів 17.07.1972
Терпіляк Марію Петрівну Бібліотекаря с. Нараївка 30.07.1968
Волинець Марію Михайлівну Діловода с. Дитятин 30.07.1960
Горбуня Дмитра Леонтійовича Старосту Кінашівського СО 31.07.1966

 

 

Червень

Підгайну Тетяну  Петрівну Начальника відділу ЦНАП 01.06.1985
Цимбалісту  Ольгу Василівну  Головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення, документообігу та кадрової та правової роботи 07.06.1980
Магаля  Володимира  Васильовича депутата  обласної ради 08.06.1977
 Бережну  Олександру   Броніславівну  члена виконавчого комітету 16.06.1960 
 Зелінського Михайла   Казимировича  депутата селищної ради 18.06.1969 
 Гой  Оксану Степанівну депутата селищної ради 19.06.1970 
 Багиру Лідію Михайлівну  діловода с. Курів 20.06.1973 
 Цимбалісту Надію Михайлівну депутата селищної ради 28.06.1974 
Стасюка Михайла Володимировича Начальника   відділу економічного розвитку, інвестицій та проектної роботи 28.06.1965
Вальошку Олега Ярославовича  Завідуючого клубом с. Жалибори 30.06.1960

Травень

Кружинську  Ірину  Василівну  Головного  спеціаліста  відділу   земельних ресурсів та  просторового  планування  02.05. 1979
Перегінець  Ольгу Василівну Адміністратора  ЦНАП 02.05. 1979
Сухоребську Галину Йосифівну завклубом с. Кукільники 02.05.1989
Нечесну Тетяну  Степанівну діловода с.  Нові Скоморохи, Старі  Скоморохи, Підшумлянці 09.05. 1980
Афтанаса  Богдана Олексійовича депутата селищної ради 12.05.1990
Шикету  Ольгу  Петрівну завклубом с. Нараївка 15.05.1959 
Крупу  Лідія  Федорівну Начальника відділу  освіти, охорони  здоров’я, культури, туризму та  зовнішніх  зв’язків 18.05.1957
Бук  Надію  Дмитрівну діловода с. Кукільники, с.Загір’я-Кукільницьке 27.05.1965
Бігановську  Олександру Михайлівну Головного спеціаліста  відділу   соціального захисту населення 27.05.1987
Вітовську  Олександру  Іванівну секретаря  ради 29.05.1967

Квітень

Вилку  Василя Степановича депутата  селищної ради  07.04.1963р
Товсту Ганну  Романівну  Старосту Новоскоморохівського старостинського  округу  17.04.1973
Луцишин  Ніну Теодозівну  завклубом с. Поділля 18.04.1966
Станіславського  Миколу Михайловича  депутата  селищної ради 25.04.1979
 Бартків  Ігора Львовича прибиральника селищної ради 26.04.1966
Межеріцьку  Марію Дмитрівну завідуючу  будинку культури с. Кінашів 26.04.2022
Ліуша Володимира  Івановича     депутата  селищної ради 28.04.2022

  БЕРЕЗЕНЬ  
Дрибуленду  Світлану Миронівну завідуючу клубом с. Яблунів 01.03.1974р
Белей  Любов  Корнелівну  прибиральника селишної  ради 08.03.1962
     

  ЛЮТИЙ  
Багиру Марію Михайлівну Діловода  села Поділля 02.02.1960
Перегінець Галину Ярославівну Зав. бібліотекою с. Кінашів 02.02.1968
Саноцького  Василя  Павловича  селищного голову 03.02.1959
Худин  Тетяну Володимирівну бібліотекаря смт.Більшівці 05.02.1987
Білас Любов  Євгенівну директора будинку культури с.Дитятин 07.02.1968
Зорій Ірину  Богданівну Головного спеціаліста відділу економічного   розвитку , інвестицій та проектної роботи 10.02.1991 
Каратник  Ірину  Степанівну начальника відділу  земельних ресурсів та просторового планування 13.02.1983
Назаркевича  Миколу  Володимировича члена виконавчого комітету 24.02.1989
Гавриша  Василя  Васильовича  депутата  селищної ради 28.02.1964
Гушуляк Михайла Ярославовича  депутата  селищної ради 28.02.1964

     СІЧЕНЬ  
Остяка Юрія Михайловича Старосту Кукільницького старостинського округу 01.01.1953
Костів Олександру Петрівну Керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету 03.01.1962
Завірача Василя Петровича Члена виконавчого комітету 06.01.1955
Боднар Ірину Іванівну депутата селищної ради 09.01.1982
Макар Марію Василівну зав.клубом с. Нові Скоморохи 11.01.1987
Костецьку Любу Миколаївну Начальника відділу фінансів 12.01.1975
Матейка Дмитра Федоровича депутата селищної ради 17.01.1968
Созанську Наталію Ярославівну головного спеціаліста відділу фінансів 24.01.1969
Бойчук Марію Григорівну Заступника селищного голови 25.01.1972
Бандуру Галину Ярославівну системного адміністратора 29.01.1998

 

 

 

Сторінки: 1 2