Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Розвиток служби зайнятості через обмін досвідом

23 вересня 2021 року – другий день перебування представників Запорізького обласного центру зайнятості на Івано-Франківщині, у рамках Програми розвитку ООН «Підтримка Євросоюзом сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування», розпочався в обласній державній адміністрації. «Досвід співпраці служби зайнятості та стейкхолдерів Прикарпаття» – таку тему обговорювали під час засідання круглого столу за участю працівників служби зайнятості області, представників органів місцевого самоврядування, соціальних партнерів та роботодавців.

З вітальним словом до присутніх звернулася голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук та зазначила: «Служба зайнятості Івано-Франківщини добре зарекомендувала себе на теренах області, є добра співпраця з органами влади та місцевого самоврядування, вона  зуміла утвердитись як структура, яка здатна в короткі терміни вирішувати складні та відповідальні завдання, реалізуючи державну політику зайнятості».

«Цей захід є корисним як для нашої служби, так і для колег із Запоріжжя, які сьогодні діляться своїми напрацюваннями та досягненнями в роботі, а ми їм розкажем про те, як працює служба зайнятості Прикарпаття і в результаті обміняємось тим досвідом, який сприятиме підвищенню результативності діяльності наших служб», – зауважив Василь Цимбалюк, директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Очільник обласної служби зайнятості охарактеризував ситуацію на ринку праці області, поінформував про напрями та форми роботи служби зайнятості по наданню послуг роботодавцям та шукачам роботи, проведенні профорієнтаційної роботи.

Заступник голови – виконавчий директор обласного об’єднання організацій роботодавців Василь Скригунець детально зупинився на діяльності Координаційного комітету сприяння зайнятості населення Івано-Франківської області. Щодо діяльності рад роботодавців, створення сприятливого клімату для ведення бізнесу виступив голова Ради роботодавців при обласному центрі зайнятості Олекса Салига.

Виконавчий директор БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» Наталія Козакевич відмітила добре налагоджену роботу щодо надання послуг соціально незахищеним верствам населення, в т.ч. демобілізованим учасникам АТО/ООС, особам з інвалідністю.

Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік зауважила, що основна мета у нас залишається одна, і також актуальним є робота з вакансіями та працевлаштування зареєстрованих безробітних.

Директори філії Івано-Франківщини та колеги із Запоріжжя ділились досвідом, зокрема, щодо роботи фахівців з рекрутингу, по наданню послуг в територіальних громадах, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також обговорили методи укомплектування вакансій та шляхи підвищення рівня працевлаштування безробітних.

Далі делегація вирушила до найбільшого підприємства нашого краю – ДП «ВО Карпати», на якому працює 3,6 тис. працівників, де керівник Дмитро Втерковський розповів про їхню діяльність та тісну співпрацю з обласною службою зайнятості.

ПОДІЛИТИСЬ: