Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Розпорядження

У К Р А Ї Н А

Більшівцівська селищна  рада

 

Розпорядження

 

від 28.10.2021р.  №162

селище Більшівці

 

Про проведення громадських слухань

з обговорення генерального плану території

 

 

 

Відповідно до статті 13,  підпункту 20 пункту 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 21,36,37,38 Статуту Більшівцівської територіальної громади, постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»:

 

  1. Провести 28 листопада 2021 року о 15-00 годині в приміщенні Народний дім селища Більшівці (смт. Більшівці, вул. Гайова, 6) громадські слухання з мешканцями селища Більшівці.
  2. Для обговорення на громадських слуханнях винести питання: «Обговорення генерального плану селища Більшівці Більшівцівської селищної територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області».
  3. Терміни ознайомлення з проектом – до 27.11.2021р. включно. Інформація за телефоном (03431) 6-17-72.

             Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Більшівцівської селищної ради, за адресою: смт.Більшівці, Майдан Вічевий,1, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.

  1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення громадських слухань на тему: «Обговорення генерального плану селища Більшівці Більшівцівської селищної територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області».
  2. Відповідальним за підготовку та проведення слухань визначити відділ земельних ресурсів та екології Більшівцівської селищної ради (І.Каратник).
  3. Керуючому справами (секретарю виконавчого комітету) Більшівцівської селищної ради розмістити на офіційному веб-сайті у спеціальному розділі «Громадська участь» (підрозділ «Громадські слухання») (О.Костів).
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника селищного голови  Марію Бойчук.

 

 

Селищний голова                                     Василь САНОЦЬКИЙ

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛИЩА БІЛЬШІВЦІ БІЛЬШІВЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Мета та завдання розроблення генерального плану

 

Обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території селища Більшівці, необхідність розвитку селища, використання його природних ресурсів в інтересах територіальної громади, виникнення потреби у зміні видів функціонального використання (призначення) окремих територій селища Більшівці, зокрема, необхідність визначення в межах смт. Більшівці території та об’єктів, що забезпечуватимуть державні, громадські та приватні інтереси, включення в межі селища додаткових територій.

Строк розрахункового етапу генерального плану 15-20 років.

В складі генерального плану розробляється план зонування території (зонінг) та окремий розділ генерального плану «Охорона навколишнього природного середовища», що є Звітом про стратегічну екологічну оцінку.

 

Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.

Замовник –                  Більшівцівська селищна рада.

Розробник –                 ТОВ «ПРО ЗЕМ», м. Івано-Франківськ, вул. Довга 20 В.

Підстава розроблення –  Рішення Більшівцівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Галицького району Івано-Франківської області «Про надання дозволу на виготовлення генерального плану та плану зонування території селища Більшівці» від 27 червня 2019 року.                                                

Інформація про місце і строки ознайомлення: з проектом ГП можна ознайомитися з 28.10.2021 р. за адресою: 77146, смт.Більшівці, Майдан Вічевий,1.

Строк подання пропозицій : до 27.11.2021

Строк розгляду пропозицій (зауважень): 30 днів

Пропозиції надані після встановленого строку не розглядаються

Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом, повинні містити обґрунтування відповідно до вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів і правил.

                                                                                                             ДОДАТОК

                                                                                              

ПРОПОЗИЦІЯ (ЗАУВАЖЕННЯ)

до __________________________________________________________________ (назва містобудівної документації) ____________________________________________________________________ (прізвище, ім’я, по батькові), громадянина або реквізити організації що

проживає за адресою: _________________________________________________ ____________________________________________________________________. телефон ____________________, електронна пошта _______________________.

Пропозиція

 ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

 

Обґрунтування

____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________

____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________

 

Підпис ______________________ «___»__________________20___р.

 

План існуючого використання тер. смт.Більшівці
Генеральний план смт.Більшівці
Схема смт. Більшівці

 

 

 

 

ПОДІЛИТИСЬ: