Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ДИТЯЧИЙ ВЕСНЯНИЙ КЕМП ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ВІД СОС ДИТЯЧІ МІСТЕЧКА…

Кемп СОС Дитячі Містечка – це 14-денна ресурсна програма, яка спрямована на психологічну підтримку, відпочинок та відновлення дітей, які постраждали внаслідок російської військової агресії в Україні.

Для дітей віком від 7 до 16 років (участь для учнів 11 класів не рекомендується, оскільки програмою кемпу не передбачене навчання).

УЧАСНИКАМИ ПРОГРАМИ можуть стати діти з наступних категорій:

  • діти з деокупованих територій;
  • діти з родин внутрішньо переміщених осіб;
  • діти військовослужбовців та волонтерів;
  • діти з прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу;
  • діти опікунів і усиновителів;
  • діти, які проживають на території, де ведуться активні бойові дії;
  • діти з інвалідністю, особливостями розвитку (дитина має бути автономна та не потребувати додаткового супроводу тьютерів (помічників дитини), медичної підтримки).

ПРІОРИТЕТ при відборі надаватиметься дітям, які нещодавно виїхали з окупованих територій, проживають на нещодавно деокупованих територіях, та не брали участь у даній програмі впродовж 2022 року.

Кемп розташований на безпечній та затишній території – Корчин (Львівська область), Національний природний парк «Сколівські Бескиди».

УМОВИ:

– п’ятиразове харчування;

– проживання у комфортних 4-5-6 -ти місних двоповерхових номерах, оснащених необхідними меблями та санвузлом;

– змістовна програма, яка включає цілодобову психологічну підтримку, активне та цікаве дозвілля, корисні майстер-класи, навчання поводженню у надзвичайних ситуаціях.

Протягом зміни цілодобово з дітьми перебувають та працюють психологи, куратори, інструктори зі спорту та креативних напрямів.

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС для дітей під час кемпу не буде забезпечуватись, оскільки програма орієнтована на психологічну підтримку та відновлення емоційної стійкості для дітей, які нещодавно виїхали з тимчасово окупованих територій, проживають на деокупованих територіях, зазнали сильного емоційного потрясіння внаслідок бойових дій. Батьки/законні представники мають самостійно погодити зі школою, де навчається дитина, відповідну перерву на час знаходження у кемпі.

За необхідності організатори надають лист-підтвердження про участь дитини у програмі.

Участь у програмі БЕЗКОШТОВНА.

Довіз Вашої дитини (дітей) відбувається самостійно до точки збору, та не оплачується організаторами (окрім виключних випадків).

Місце, звідки відбувається ОРГАНІЗОВАНИЙ ДОВІЗ дітей до кемпу – м. Львів. Деталі про час та місце збору, надсилаються відібраним до участі у програмі учасникам.

Увага! Повторна участь для дітей, які були учасниками кемпу у 2022 році, можлива, але за умови не більше 10% від загальної кількості учасників зміни.

З учасниками відібраними для участі зконтактують представники кемпу. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що обраний канал комунікації з батьками – це сповіщення на електронну пошту, яка була вказана при реєстрації, будьте уважні під час її заповнення!

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ:

– медична довідка (форма 079-повна) з даними про перенесені інфекційні захворювання, з даними про профілактичні щеплення, з відміткою про відсутність педикульозу;

– при наявності хронічних захворювань вказати дату останнього загострення із зазначенням групи здоров’я;

– копія свідоцтва про народження дитини та копія паспорту одного з батьків, опікуна або законного представника, довідка ВПО за наявності;
– заява заповнена батьками;

– вступна угода підписана батьками.

ЗРАЗКИ всіх необхідних документів будуть надіслані в електронному листі доданими файлами в разі підтвердження участі вашої дитини.

ВІДБІР ДІТЕЙ проводиться ПОСТУПОВО, на кожну зміну окремо. Відповідно погодження участі вашої дитини чи дітей в кемпі відбуватиметься впродовж усієї весни, за 10 днів до початку кожного нового заїзду.

Реєстрація для участі за посиланням:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdbqfe8xlxMwk…/viewform

ПОДІЛИТИСЬ: