Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Громада

УВАГА!!! Керівникам господарств.

У зв’язку з початком весняно – польових робіт з метою безпечного використання пестицидів та отрутохімікатів для людей та довкілля повідомляємо про те, що для обробки посівів:
– дозволяється використовувати препарати, зазначені у “Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні”;
– до роботи з пестицидами допускаються особи, які пройшли спеціальне навчання, медичний огляд з відміткою про відсутність протипоказів до роботи з пестицидами та отримали допуск на право з ними(до 15 квітня пройтимедогляди.)
-Всі працівники, при виконанні робіт з пестицидами і агрохімікатами, повинні мати при собі медичну книжку, допуск (посвідчення), і наряд на виконання певних робіт з пестицидами і агрохімікатами.
– всі проведенні хімічні обробки фіксувати в Журналахобліку протруєного насіння та обліку застосування пестицидів на посівах, у садах, теплицях і інших об’єктах господарства. Журнал заповнюється і ведеться агрономом, бригадиром або іншою особою, яка призначена наказом керівника господарства за відповідальність безпечного застосування хімічних засобів захисту рослин.
– всі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові (до 10) і вечірні (18-22) години при мінімальних висхідних повітряних потоках. Як виняток, допускається проведення обробок у денні години у похмурі і прохолодні дні з температурою навколишнього повітря нижче +10 град. С.;
– завчасно, але не менше чим за дві доби до початку
проведення кожної хімічної обробки сповіщати голів ОТГ,слещних старост ,пасічників, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об’єктів про місця, строки і методи застосування пестицидів та агрохімікатів;
При цьому необхідно вказати:
1) точну дату обробки;
2) територію і культури;
3) назву препарату; діючу речовину.
4) форму і методи застосування;
5) ступінь токсичності і строки ізоляції бджіл.
Враховуючи токсичність всіх пестицидів для бджіл, обприскування сільськогосподарських культур, які є медоносами, потрібно проводити у фазу бутонізації до цвітіння.

– обприскування вентиляторними і штанговими обприскувачами допускається при швидкості вітру до3м/с (дрібнокрапельне) і 4 м/с (крупнокрапельне);
– застосування гербіцидів із поливною водою шляхом дощування
(гербігація) допускається при швидкості вітру до 4 м/с.
– у період проведення робіт у радіусі 200 м від меж ділянок, що обробляються, повинні бути встановлені попереджувальні написи.
– зона санітарного розриву від населених пунктів,
тваринницьких комплексів, місць проведення ручних робіт по догляду
за сільгоспкультурами, водойм і місць відпочинку при
вентиляторному обприскуванні повинна бути не менше 500 м, при
штанговому і гербігації дощуванням – 300 м. При застосуванні
аерозольних генераторів регульованої дисперсності
санітарно-захисні зони повинні відповідати вимогам, зазначеним в
інструкції для даного виду апаратури; обробка посівів у цих зонах
допускається при напрямку вітру від населених пунктів і інших
об’єктів, що підлягають санітарному захисту.
– проведення сільськогосподарських робіт на ділянках, де
були застосовані пестициди, і допуск на них людей дозволяється
тільки після закінчення строків, що гарантують їх безпеку згідно інструкції по застосуванню. При цьому враховується (для кожного конкретного препарату) можливе надходження в зону дихання працюючих парів пестицидів або їх метаболітів, ґрунтового пилу, який містить токсичні речовини, резорбцію хімічних речовин крізь шкіру при контакті з рослинами, а також подразнюючу дію пестицидів;
– зберігати в кабінах автотранспорту, яким транспортується чи оприскується поля документацію з назвою препарату, діючою речовиною, аптечку першої долікарської допомоги, викопіровку з генерального плану з місцем розташування земельної ділянки, яка оброблятиметься та допуск на право роботи з пестицидами ;
– не допускається випас худоби та птиці, а також сінокіс
на оброблених пестицидами ділянках на протязі періоду, визначеного
“Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання
вУкраїні”
надавати інформацію з наступних питань:
– щотижнево (вівторок) надавати оперативну інформацію про хід робіт із захисту рослин де вказувати назву культури, оброблену площу ,назва препарату,норма витрати на 1га.

Інформацію прошу надавати державному фітосанітарному інспектору Шевчук О.Т на електронну адресу galic3@ukr.net, або в телефону режимі 0680395211 .

Цей лист обов’язковий для виконання з дня його отримання.
Попереджаємо про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення вимог Закону України “Про пестициди і агрохімікати”, ДСП 8.8.1.2.001-98 «Державні санітарні правила транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», ДСП 382-96 «Державні санітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів в народному господарстві України» та нанесення шкоди здоров’ю населення і довкіллю.

 

Державнийфітосанітарний інспектор Шевчук О.Т.

ПЕРЕГОВОРНА ПРОЦЕДУРА

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі – технічні вимоги до предмета закупівлі

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати вимогам чинного законодавства із захисту довкілля, відповідати основним вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля та вимогам чинного природоохоронного законодавства.

Назва товару: за кодом ДК 021:2015- (09310000-5) Електрична енергія (Електрична енергія універсальна послуга)

Місце поставки товарів: межа балансової належності електроустановок замовника (додаток 3 до тендерної документації).

Кількість: 111 150кВт./год.

Клас напруги:  2 клас напруги

Термін постачання: протягом 2021 року

Параметри якості електроенергії в точках приєднання споживачів в нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним Кодексом систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності» та іншими нормативно-правовими актами.

Якість послуг електропостачальника з електропостачання повинна відповідати вимогам, визначених Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженого постановою НКРЕКП від 12.06.2018 р. № 375.

ПОРЯДОК ПОСТАЧАННЯ ТОВАРУ (електричної енергії)

Постачання електричної енергії повинно здійснюватись у відповідності до вимог «Правил роздрібного ринку електричної енергії , затверджених Постановою          НКРЕКП від  14.03.2018 № 312. Учасник повинен добросовісно виконувати свої фінансові зобов’язання перед іншими учасниками ринку електричної енергії, відповідно до «Правил ринку», затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018  № 307 (у редакції постанови НКРЕКП від 24.06.2019 № 1168).

Під час постачання електричної енергії учасник повинен забезпечити реалізацію права замовника на особистий прийом відповідною службовою (посадовою) особою постачальника електричної енергії, з метою можливості оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником та споживачем, у відповідності до вимог п. 8.3.17 та п.8.3.6. «Правил роздрібного ринку електричної енергії».

Traffic Safety Notice

Road traffic safety refers to methods and measures for reducing the risk of a person using the road network being killed or seriously injured. The users of a road include pedestrians, cyclists, motorists, their passengers, and passengers of on-road public transport, mainly buses and trams. Best-practice road safety strategies focus upon the prevention of serious injury and death crashes in spite of human fallibility (which is contrasted with the old road safety paradigm of simply reducing crashes assuming road user compliance with traffic regulations). Safe road design is now about providing a road environment which ensures vehicle speeds will be within the human tolerances for serious injury and death wherever conflict points exist.

Upcoming Public Meetings

A town hall meeting is an American term given to an informal public meeting, function, or event derived from the traditional town meetings of New England. Typically open to everybody in a town community and held at the local municipal building, attendees generally present ideas, voice their opinions, ask questions of the public figures, elected officials, or political candidates at the town hall. Attendees rarely vote on an issue or propose an alternative to a situation. It is not used outside of this secular context.