Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Недоброякісну сметану, виявлену спеціалістами Держпродспоживслужби, вилучили з обігу

Як було повідомлено раніше на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, під час проведення  заходу державного контролю в закладі дошкільної освіти – ясла-садок  «Едельвейс», що в с. Яблунька Солотвинської селищної ради, виявили сметану масовою часткою жиру 21% із вмістом рослинних жирів, яка використовувалася для харчування  дітей.

При проведенні процедури простежуваності по харчовому ланцюгу встановлені всі постачальники та реалізатори згаданого  харчового продукту, проведено процедуру відкликання недоброякісної сметани.

Виробнику – ТзОВ «Агропобутсервіс» (с. Надичі Жовківського району Львівської області)  повернуто залишки даного продукту.

Разом з цим, виявлено цікаву закономірність в ціновій пропозиції виробника і постачальників до кінцевого споживача.

Виробник відпустив так звану «сметану» у фасуванні 0,9 кг за ціною 29,1 грн.. Продукт  поступив в ясла-садок «Едельвейс» через двох постачальників: перший встановив ціну 36,1 грн. за упаковку (0,9 кг), другий (кінцевий) постачальник  продав «сметану» в дошкільний заклад за ціною 58,5 грн..

Варто зазначити, що цінова пропозиція Богородчанського молокозаводу коливається в межах 46,7-51,0 грн. за 0,9 кг сметани.

 

ПОДІЛИТИСЬ: