Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Небезпечний арахіс не поступив до споживача

На територію області (ТОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», м.Городенка) поступила партія арахісу в шкарлупі в кількості 15 тонн, що експортувалась з Єгипту (експортер: ASM FOR CONSULTING AND EXPORT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt).

Згідно інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) в продукції виявлено перевищення максимально допустимих рівнів афлотоксинів.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснено заходи щодо недопущення небезпечного продукту до споживача:

  • видано розпорядження про заборону здійснювати обіг небезпечного харчового продукту;
  • зобов’язано власника вчинити дії щодо вилучення з обігу небезпечного харчового продукту та недопущення можливості його реалізації, споживання чи використання людиною за призначенням.

На виконання розпорядження підприємство уклало договір із спеціалізованим підприємством  на переробку неякісної та небезпечної продукції на паливні брикети.

На виконання умов зазначеного договору партія арахісу в шкарлупі в кількості 15 тон з перевищеним вмістом афлотоксинів відправлена на переробку.

 

 

ПОДІЛИТИСЬ: