Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Міжнародний день захисту людей з інвалідністю в Більшівцівській громаді

3 грудня – Міжнародний день захисту людей з інвалідністю. В рамках відзначення цього дня, в Більшівцівський Ліцей відбувся святковий захід за участі членів осередку самодопомоги для осіб з інвалідністю, який створений при благодійній організації Карітас Івано-Франківськ.
Розпочалися урочистості із молитви та благословення пароха митр. прот. Василя Завірача, який у своєму слові-привітання наголосив на важливості для Бога кожної людини, яку покликав до земного життя.
У режимі «Наживо» з привітанням звернувся директор БО «БФ» Карітас Івано-Франківськ О.Володимир Чорній, акцентуючи на важливості дарувати свій час і старання для потребуючих.
Від адміністрації Більшівцівської ТГ звернулася заступниця селищного голови Maria Boichuk Makoida, запевнивши у важливості повірити в себе, довірившись Богу.
Під час свята працювала творча майстерня під керівництвом викладачів Більшівцівська дитяча школа мистецтв(Стефанія Сидорук, Ірина Парахоняк). Під час заняття хлопці та дівчата активно включилися в роботу, проявили неабияку зацікавленість та акуратність. На майстер-класі по розпису еко-торбинок «Несу добро» кожен учасник навчився декорувати виріб, підбирати кольори та малювати пальчиками, тим самим створюючи свою особливу торбинку. Тепер нести добро вони будуть і в прямому і в переносному значенні!
Також всі бажаючі мали можливість виготовити новорічні 3D-листівки. Святкова атмосфера та сніг за вікном наповнювали зал радістю та натхненням. Тепер своєю творчістю учасники майстер-класу можуть порадувати і себе і своїх рідних та друзів.
Захід для учасників осередку був насичений концертною програмою, за участі учнів Більшівцівського ліцею під керівництвом Марія Литвин. Особливо торкнули душу виступи дитячого хору та ансамблю вихованців Дитячої школи мистецтв (керівник: Nataliya Masliy).
Також всі присутні мали можливість переглянути мультфільм про те, що люди всі рівні в правах і, якщо людина має інвалідність, то ми можемо допомогти та створити можливості рівного розвитку.
Захід, який завершився святковою гостиною, допоміг створити можливість поспілкуватися, відпочити та весело провести час для учасників осередку самодопомоги Більшівцівської ТГ. Це також важливо і для їхніх батьків, адже вони відчувають, що не самотні у боротьбі з обмеженнями, з якими стикаються вони і діти щодня.
З нагоди свята учасники групи були нагороджені подякою та святковими подарунками, придбаними за фінансової підтримки Більшівцівської селищної ради в рамках програми взаємодії із Центром соціальної реабілітації для осіб з інвалідністю БО «БФ» Карітас Івано-Франківськ». Окремою грамотою та призами за участь у Всеукраїнському конкурсі «Відповідальність за створіння» в номінації «Малюнок» відзначив керівник Бюро з питань Екології УГКЦ Володимир Шеремета
За організацію свята також висловлюємо слова вдячності адміністрації Більшівцівської ТГ, директорці Більшівцівського ліцею Natalia Hrybyk, психологині Ольга Бандура, вчителям: Петро Бандура, Ірина Муховська Боднар, Марія Іванців та учням-волонтерам, а також підприємцям Марія Духна та Галина Гепко.
Велике спасибі адміністрації БО «БФ» Карітас Івано-Франківськ», директору митр. прот. Володимиру Чорнію, виконавчому директору Наталя Козакевич та всім працівникам, які об’єднуєте нас у ділах милосердя.
Бажаємо всім витримки, оптимізму, здоров`я та можливості з Божою допомогою втілити в реальність плани і задуми!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПОДІЛИТИСЬ: