Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

«Місто Добра»

Місто Добра – це міжнародний кризовий центр матері та дитини. Наш притулок є найбільшим в Україні і наразі не має аналогів. Головна місія – зберегти дитину в сім’ї. Наша організація знаходиться в Чернівцях за адресою вул. Річна, 10.

Сьогодні в нашому шелтері проживають мами з дітьми, які постраждали від насильства та війни, діти позбавленні батьківського піклування, які були евакуйовані з півдня та тварини, яких врятували з вулиці та від війни. В Місті Добра ми надаємо комплекс послуг, які спрямовані покращити та змінити життя наших мешканців. З жінками працюють найкращі спеціалісти, а з дітьми вчителі, вихователі та няні. Також всі мешканці Міста Добра отримують безоплатну допомогу з лікування, проведення реабілітаційних заходів та наданням всіх інших медичних послуг.

З 20 листопада 2023 року на території Міста Добра розпочне функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі будуть надаватися безкоштовно. За необхідності Місто Добра також буде допомагати з транспортуванням дітей з інших областей України та допоможе вирішити інші супутні питання. Послугами реабілітаційного центру зможуть скористатися діти з інвалідністю, а саме діти, які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду та яких виховують лише один з батьків (мати/батько) або діти, які мають складні діагнози і потребують паліативного піклування і яких виховують один з батьків (мати/батько).

Зважаючи на вищесказане хочемо звернутися до Вас з проханням розмістити інформацію про наш реабілітаційний центр та хоспіс на своїх офіційних сторінка, передати інформацію у відповідні служби та повідомити категорії сімей, які зможуть отримати допомогу. Також Місто Добра готове надати психологічну, юридичну, просвітницьку або іншу допомогу батькам дітей.  

Для уточнення інформації або для додаткових питань можете писати на нашу електронну адресу cityofgoodnessua@gmail.com або телефонувати за номером (вказувати номер хоспісу?).

 

 

З повагою,

Голова правління

БФ «Місто Добра»                                                                                      Марта Левченко

ПОДІЛИТИСЬ: