Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

Так за останній тиждень – період з 20 до 27 грудня 2021 року (із врахуванням вихідних днів) – спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в області здійснили 1671 моніторингове відвідування,  виявили 147 порушень (9%), склали 116 протоколів, надали 73 пропозиції.

Щоденно працювало від 20 до 25 робочих груп за участі представників територіальних громад та працівників Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Зокрема перевірено:

– закладів громадського харчування – 405, виявлено 33 порушення (8%), складено 18 протоколів, надано 22 пропозиції;

– об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 633, виявлено 69 порушень (11%), складено 66 протоколів, надано 23 пропозиції;

– об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 373, виявлено 27 порушень (7%), складено 16 протоколів, надано 17 пропозицій;

– агропродовольчих ринків – 23 перевірки, виявлено 7 порушень (30%), складено 7 протоколів, надано 2 пропозиції;

– дитячих дошкільних закладів – 14, виявлено 1 порушення (7%), складено 1 протокол, надано 1 пропозицію;

– закладів загальної середньої освіти – 31, виявлено 4 порушення (13%), складено 4 протоколи, надано 4 пропозиції;

– перукарень – 63, виявлено 1 порушення (1,5%), складено 1 протокол;

– інших закладів (спортзали, фітнес-клуби, аптеки та ін.) – 129, виявлено 5 порушень (4%), складено 3 протоколи, надано 4 пропозиції.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, краян та гостей області:  перервати ланцюг захворюваності можна лише шляхом дотримання протиепідемічних вимог та вакцинації. 

Значно знизять ризики для здоров’я щоденні нескладні правила: маски у громадських місцях, миття з милом та дезінфекція рук, дотримання соціальної та фізичної дистанції, уникання масових скупчень.

Наголошуємо:  Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби і рятує життя. Тож вакцинуйтесь і заохочуйте щеплення серед родичів та друзів!

ПОДІЛИТИСЬ: