Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Держпродспоживслужба закликає дотримуватись карантинних обмежень під час масових заходів

Минуло два місяці, як Прикарпаття живе в умовах послаблених карантинних обмежень, пов’язаних із недопущенням поширення коронавірусної інфекції, які передбачені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.

Однак, варто пам’ятати, що пом’якшення карантину – це не повне його скасування.  Вірус продовжує шкодити здоров’ю і дорослих, і дітей, загрожуючи  новими штамами.

Щоденна статистика захворюваності свідчить, що поточна ситуація в державі залишається все ще контрольованою, але рівень госпіталізацій прискорюється і вже перевищує виписки на 25%. Навантаження на систему охорони здоров’я зростає.

Станом на 18.08.2021 р. в Івано-Франківській області за минулу добу зареєстровано 23 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19, одужало – 6 осіб,  летальних випадків – 2;  проведено 2 617 щеплень.

Тож сьогодні надзвичайно важливо не допустити спалаху захворювання. Досягнути цього можна лише шляхом консолідації зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, медичної системи, представників бізнесу та усіх громадян краю.

Необхідно врахувати, що в кінці літа – на початку осені  кількість факторів ризику зростає. 

Це пов’язане із значною кількістю очікуваних на Прикарпатті масових заходів: різного роду фестивалі, прощі до святих місць, свята збору урожаю,  Першого дзвоника, урочистості до Дня незалежності України тощо. Крім того, багато наших громадян повертаються з літніх подорожей, в тому числі з країн, якими активно шириться штам коронавірусу «Дельта».

Тож, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області закликає керівників територіальних громад, сільських старост,  організаторів масових заходів, представників духовенства, підприємців та жителів області до суворого дотримання передбачених карантинних обмежень, визначених Постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами):

–  користуйтесь засобами  індивідуального захисту у громадських місцях;

– дотримуйтесь соціальної дистанції, за можливості – уникайте масових скупчень;

–   мийте з милом та дезінфікуйте руки;

–   вакцинуйтесь!!!

Перелічені поради допоможуть захиститись від COVID-19.  

Бережіть себе та рідних!

 

ПОДІЛИТИСЬ: