Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Держпродспоживслужба Прикарпаття попередила обрахунок споживачів послуг з централізованого водопостачання на понад 1 млн. грн.

На виконання «Регіональної  інформаційно-освітньої програми для посадових осіб територіальних громад в Івано-Франківській області» працівники сектору контролю за регульованими цінами провели 20 нарад у форматі «круглих столів» за участі представників 57 територіальних громад області з питань дотримання законодавства щодо порядку формування та встановлення державних регульованих цін.

Результатом роботи виїзних нарад стало те, що протягом звітного періоду розпорядженням органу місцевого самоврядування однієї з територіальних громад області було створено робочу групу, одним із завдань якої було вивчення розрахункових матеріалів, які подав суб’єкт господарювання для встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, куди ввійшов представник сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

У ході вивчення планових тарифів, поданих для встановлення, було виявлено завищення витрат по статтях «електроенергія», «прямі матеріальні витрати», «витрати на збут».

Органом місцевого самоврядування було прийнято рішення про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та послуги з централізованого водовідведення з врахуванням рекомендацій Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що  дозволило в майбутньому попередити обрахування споживачів на рік на суму 1 млн. 074 тис. гривень.

 

  

ПОДІЛИТИСЬ: