Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Безкоштовні вебінари

«Інститут психології здоров’я» проводить безкоштовні вебінари та групи психологічної підтримки (онлайн) для дітей та батьків, внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, у вересні заплановано проведення наступних заходів:

– вебінар на тему «Провина того, хто вижив». Більше інформації про захід та форма реєстрації знаходяться за посиланнням: https://fb.me/e/2bFgETGA6.

– кожного тижня проходять безкоштовні групи підтримки (онлайн) для дорослих, батьків, для людей, які вимушені були переїхати в іншу країну та ВПО.

З усіма групами підтримки можна ознайомитись на сторінці: https://www.facebook.com/InstituteofHealthPsychology/events/?ref=page_internal.

Також в Національному центрі психологічної підтримки у скорботі проводяться групи психологічної підтримки для людей, які втратили близьких та для родин, в кого рідні зниклі безвісті або перебувають у полоні. Допомога надається очно в регіональних центрах та онлайн на платформі ZOOM. Вся психологічна допомога у групах підтримки надається безоплатно Інститутом Психології Здоров’я. Для того, щоб взяти участь у групі підтримки, необхідно зареєструватися на сайті: https://psyaid.center/support-groups/.

ПОДІЛИТИСЬ: