Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

7 голів територіальних громад підписали Меморандум про співпрацю

17 березня в Бурштинській громаді відбулася зустріч представників територіальних громад Івано-Франківської області (Більшівцівська ТГ, Букачівська ТГ, Войнилівська ТГ, Галицька ТГ, Дубівецька ТГ, Рогатинська ТГ), Прикарпатського еко-енергетичного кластеру, Київського хай-тек кластеру, ГО «Агенція сталого розвитку «АСТАР» та БА «Дністер 206» з приводу презентації Програми «BURSHTYN+».
 
Метою Програми є моделювання європейського «зеленого» переходу у сфері енергетики на Прикарпатті, а отже визначені стратегічні й оперативні цілі, географія та етапи її реалізації. Було представлено учасників і партнерів Програми, а також різні варіанти спільних проектів для громад, передбачені в її межах, можливі джерела фінансування Програми та вигоди від неї.
 
За словами організаторів, в результаті реалізації цієї Програми громади зможуть отримати енергетичну незалежність, розвиток локального підприємництва та створення нових робочих місць, зростання надходження у місцевий бюджет, екологічний ефект.
 
Захід завершився підписанням Меморандуму про співпрацю між учасниками зустрічі, який сприятиме реалізації Програми «BURSHTYN+», реалізації спільних проєктів у сфері енергоефективності та налагодженню міжнародних зв’язків з партнерами з Польщі, Словаччини, Німеччини тощо.
 
 
 
 
 
 
 
 
ПОДІЛИТИСЬ: